понеділок, 1 червня 2020 р.

Дитинство наше – в нас одне,
І хай це кожен пам'ятає !
Дитячі душі на Землі
Нехай ніхто не ображає
З днем захисту дітей!1 коментар:

 1. Шановна адміністраціє бібліотеки!

  Благодійна організація «Видавництво «Світ Ґраля» радо пропонує для Вашої бібліотеки перший том твору «У Світлі Істини – Послання Ґраля» Абд-ру-шина і брошуру «Відповіді на одвічні питання буття» на безвідплатній основі, українською або російською мовою. Сподіваємося, що ця книга посяде гідне місце на полицях Вашої бібліотеки і знайде свого читача!
  Загалом цю літературу можна охарактеризувати і як філософсько-духовну, і як соціальну, психологічну, і як історичну. Наші книги спрямовані на те, щоб сформувати в читача більш об'єктивний погляд на Всесвіт як єдине ціле. Вони об'єднують ідеалістичний, духовний і науковий підходи.
  Докладніше про головну книгу нашого видавництва «У Світлі Істини – Послання Ґраля» Абд-ру-шина Ви можете ознайомитись на нашій сторінці в мережі Інтернет poslannia-gralia.org
  При бажанні отримати подарунковий комплект книг, будь ласка, за вказаними реквізитами повідомте нас якою мовою, та скільки примірників Вам потрібно. Вкажіть також реквізити для відправки Укрпоштою, у т.ч. номер мобільного телефона контактної особи. Відправка Укрпоштою здійснюється за рахунок Видавництва.

  З повагою, голова правління БО «Видавництво «Світ Ґраля»
  Дєдєнєва Лідія Миколаївна

  Вик. Крівенко Станіслав Олександрович
  моб. Kievstar: +38 067 981-56-56 (viber / telegram)
  Vodafone: +38 095 160-80-67

  ВідповістиВидалити